Imię: Tramp
Ur. 07.2017
Wielkość: średni
Tramp czeka na wirtualnego opiekuna!

Tramp to młody, beżowy pies znaleziony na terenie Brwinowa. Jest wesoły i pełny pozytywnej energii jak przystało na takiego młodziaka. W stosunku do człowieka jest bardzo ufny i przyjacielsko nastawiony, potrzebuje tylko chwili aby zaznajomić się z nową osobą. Tramp radzi sobie na smyczy, ale jeszcze kilka lekcji na pewno mu się przyda. Wielką radość sprawiają mu głaski i przytulanki.Tramp dogaduje się dobrze także z innymi psami. Psiak bardzo potrzebuje bliskości i czułości, i kochającego człowieka na zawsze.