Imię: Traszka
Wielkość: mała
Waga: 5,70 kg

Wirtualnym opiekunem jest Lidia

Traszka to malutka, ruda sunia znaleziona na terenie Legionowa. Psinka jest prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym, trafiła do schroniska z lecznicy weterynaryjnej. Okazało się, że sunia nie ma poważnych obrażeń ale ma ropomacicze. Jest już po operacji i wraca do zdrowia. Traszka jest łagodną, spokojną i bardzo milusińską sunią. Bardzo lubi się przytulać i nadstawiać łepek do głaskania. Na smyczy spaceruje ładnie i jest bardzo grzeczniutka. Może ktoś szuka i tęskni za swoją małą przyjaciółką ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?