Imię: Travis
Ur.: 10.2019r
Wielkość: średni
Waga: 10,50 kg

Travis czeka na wirtualnego opiekuna!

Travis to biało – czarny młodziak znaleziony w dniu 14.04.2021r na terenie gminy Otwock. Piesek nie czuje się pewnie w nowym otoczeniu, jest zdezorientowany i nieufny. Potrzebuje troszkę czasu na poznanie opiekunów i środowiska w którym przebywa. Nie jest agresywnie nastawiony do człowieka, pozwala na delikatne głaski i drapanko za uszkiem. Travis został znaleziony w czarnej, skórzanej obroży widocznej na zdjęciach. Kto go pokocha i sprawi, że będzie szczęśliwy i bezpieczny?