Imię: Trik
Ur.: 2012
Wielkość: mały
Waga: 6,10 kg

Trik czeka na wirtualnego opiekuna!

Trik to starszy, szorstkowłosy psiak znaleziony na terenie gminy Łochów. Piesek trafił do schroniska zakleszczony, jest już pod opieką weterynarza. Trik jest spokojny i cichutki. Czuje się troszkę zagubiony w schroniskowym otoczeniu. W stosunku do człowieka jest przyjacielski i milutki . Bliskość opiekuna zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa i chętnie nadstawia łepek go głaskania. Trik umie chodzić na smyczy. Kto pokocha tego małego szorściaka ?