Imię: Tubka
Wielkość: mała
Waga: 3,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Małgosia PP

Tubka to starsza suczka w typie yorka znaleziona 24.07.2021 w Markach przy ul. Piłsudskiego. Psinka ma guza na listwie mlecznej, jest też bardzo zaniedbana i skołtuniona. Mamy nadzieję, że zaniedbanie jest spowodowane długim okresem przebywania poza domem a nie brakiem należytej opieki. Sunia jest odrobinkę nieśmiała przy pierwszym spotkaniu, jednak bardzo przyjazna i milutka. Jest ogromnie wdzięczna za poświęconą jej uwagę, głaski i przytulanki. Tubka na smyczy radzi sobie dobrze, jest spokojna i grzeczniutka.