Imię: Tulon
Ur.: 2020
Wielkość: średni

Tulon czeka na wirtualnego opiekuna!

Tulon to szorstkowłosy piesek znaleziony na terenie gminy Brańszczyk. Psiak jest bardzo onieśmielony i nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu. Musimy dać mu troszkę czasu na aklimatyzację. W stosunku do człowieka jest ostrożny, ale bardzo łagodny. Już powolutku nadstawia łepek do głaskania i szuka bliskości opiekuna. Piesek nie umie chodzić na smyczy. Tulon trafił do schroniska mocno zapchlony i zakleszczony, jest już pod opieką weterynarza.