Imię: Tuluza
Ur.: 05.2020
Wielkość: mała

Wirtualnym opiekunem jest Lidia

Tuluza to suczka, która trafiła do schroniska razem z rodzeństwem z terenu gminy Wołomin. Pieski są mocno wylęknione i wycofane. Nie miały chyba do tej pory styczności z człowiekiem. Próbujemy powolutku przełamywać obawy Tuluzy i pokazujemy jej, że bliskość i dotyk człowieka może być bardzo przyjemny. Sunia też bardzo się stara i już widać, malutkie postępy. Szukamy dla niej super domku, gdzie pod czułą i cierpliwą opieką człowieka Tuluza otworzy się na świat i stanie się szczęśliwym oraz radosnym psiakiem.

w Nowym Dworze Mazowieckim