Imię: Tundra
Rasa: mix ON
Ur. 2015
Wielkość: duża

Tundra czeka na wirtualnego opiekuna!

Tundra to suczka w typie owczarka niemieckiego znaleziona na terenie gminy Czosnów. Sunia jest w trakcie cieczki. Trafiła do schroniska bardzo zakleszczona. Jest już pod opieką weterynarza. Tundra jest onieśmielona i nie czuje się pewnie w schroniskowym, nieznanym otoczeniu. Jednak do człowieka jest przyjaźnie nastawiona, potrzebuje tylko czasu aby w pełni zaufać. Nie radzi sobie za dobrze na smyczy, ale to też może z powodu stresu.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?