Imię: Tunika
Ur.: 04.2021
Wielkość: mała

Tunika czeka na wirtualnego opiekuna!

Tunika to nieduża, ruda psinka znaleziona na terenie gminy Brwinów. Sunia jest zdezorientowana w nieznanym otoczeniu i nie czuje się pewnie. Potrzebuje czasu na poznanie opiekuna i obdarzenie go zaufaniem. Kiedy już przełamie swoją nieśmiałość okazuje się, że jest przyjacielsko nastawiona do człowieka. Lubi się przytulać i z przyjemnością nadstawia pyszczek prosząc o drapanko. Tunika ma kłopoty z chodzeniem na smyczy. Kto zgubił nieśmiałą rudzinkę ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?