Imię: Turyn
Ur.: 05.2020
Wielkość: mały
Waga: ok 11 kg

Turyn czeka na wirtualnego opiekuna!

Turyn to szczeniaczek, który trafił do schroniska razem z rodzeństwem z terenu gminy Wołomin. Pieski są mocno wylęknione i wycofane. Nie miały chyba do tej pory styczności z człowiekiem. Staramy się powolutku zdobywać ich zaufanie i pokazywać, że człowiek może być najlepszym przyjacielem. Już widać drobne postępy i chęci psiaka do nawiązywania nowych kontaktów. Kto pokocha Turyna i podaruje mu najwspanialszy domek, w którym poczuje się szczęśliwy i bezpieczny.