Imię: Tycia
Ur.2011
Wielkość: mała
Waga: 5,30kg

Tycia czeka na wirtualnego opiekuna!

Tycia to malutka wrażliwa i delikatna sunieczka, która trafiła do nas z gminy Legionowo. Została znaleziona w brązowej skórzanej obróżce. W schroniskowym otoczeniu czuje się dość niepewnie i jest wyraźnie onieśmielona. W stosunku do człowieka po chwili zapoznania daje się głaskać i przytulać. Tycia potrafi ładnie chodzić na smyczy, jednak sunia ewidentnie bardzo tęskni za swoim domkiem .Nie znamy jej stosunku do innych piesków, ale będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.