Imię: Tymek
Ur. 2017r
Wielkość: mały
Waga : ok. 10 kg

Tymek czeka na wirtualnego opiekuna!

Tymek to mały piesek znaleziony razem ze swoim kolegą Stefkiem na terenie gminy Czosnów. Widać, że psiaki są z sobą bardzo zżyte. Trafiły do schroniska zakleszczone i przebywają pod opieką weterynarza. Niestety są wycofane i niepewne, nie zabiegają też o kontakt z człowiekiem. Powoli jednak przełamują swoje lęki i już zaczynają podchodzić do opiekunów po smaczki. Musimy im dać jeszcze troszkę czasu, aby nam zaufały i poczuły się bezpiecznie.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?