Imię: Tytus
Ur.: 2015 r
Wielkość: duży

Tytus czeka na wirtualnego opiekuna!

Tytus to pozytywny psiak znaleziony na terenie Legionowa. Piesek jest zaczipowany ale niestety dane kontaktowe są nieaktualne. Tytus jest spokojny, grzeczny i ułożony. Uwielbia przebywać w towarzystwie człowieka. Jest wpatrzony w opiekuna i posłusznie podąża za nim krok w krok. Wiele radości i przyjemności dają mu pieszczoty, głaski i przytulanie. Potrafi bardzo ładnie chodzić na smyczy. Chcesz mieć idealnego przyjaciela? Adoptuj Tytusa!