Ulisses

Waga 26.5 kg

Waga 26.5 kg

Wirtualnym opiekunem jest Kwiaciarnia Galeria Błonie

Ulisses to trikolorek znaleziony na terenie gminy Brańszczyk.

Piesek jest troszkę nieśmiały i ostrożny przy zawieraniu nowych znajomości z człowiekiem.

Jednak wraz z upływem czasu Ulisses pokazuje swoją pogodną naturę i przyjacielskie nastawienie.

Lubi drapanko za uchem i delikatne mizianki. Piesek ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy.

Ulisses trafił do schroniska mocno zapchlony i zakleszczony, jest już pod opieką weterynarza.