Imię: Ulisses
Ur.: 11.2019
Wielkość: średni
Waga: 26,5 kg

Ulisses czeka na wirtualnego opiekuna!

Ulisses to trikolorek znaleziony na terenie gminy Brańszczyk. Piesek jest troszkę nieśmiały i ostrożny przy zawieraniu nowych znajomości z człowiekiem. Jednak wraz z upływem czasu Ulisses pokazuje swoją pogodną naturę i przyjacielskie nastawienie. Lubi drapanko za uchem i delikatne mizianki. Piesek ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy. Ulisses trafił do schroniska mocno zapchlony i zakleszczony, jest już pod opieką weterynarza.