Imię: Umberto
Ur.: 2012
Wielkość: średni
Waga: ok. 20 kg

Umberto czeka na wirtualnego opiekuna!

Umberto to szorstkowłosy pies znaleziony na terenie Legionowa. Psiak jest bardzo wychudzony i zaniedbany. Trafił do schroniska z zaawansowaną babeszjozą, z wysoką temperaturą i stłuczoną, spuchniętą przednią łapą. Jest już pod opieką weterynarza, podaliśmy mu leki i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze a pies powróci do zdrowia. Umberto jest przyjazny i spokojny. Na smyczy też radzi sobie całkiem dobrze. Gdy psiak wyzdrowieje uzupełnimy jego opis.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?