Umberto

25 września 2020

Wirtualnym opiekunem jest Kinga

Aktualizacja:
Umberto wrócił do zdrowia i czuje się świetnie. Okazało się, że jest radosnym, energicznym i żywiołowym psiakiem. Niestety nie zgadza się z innymi zwierzętami. Piesek potrafi ładnie chodzić na smyczy. Czeka na nowy domek a w nim kochającą rodzinę.

Umberto to szorstkowłosy pies znaleziony na terenie Legionowa. Psiak jest bardzo wychudzony i zaniedbany. Trafił do schroniska z zaawansowaną babeszjozą, z wysoką temperaturą i stłuczoną, spuchniętą przednią łapą. Jest już pod opieką weterynarza, podaliśmy mu leki i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze a pies powróci do zdrowia. Umberto jest przyjazny i spokojny. Na smyczy też radzi sobie całkiem dobrze. Gdy psiak wyzdrowieje uzupełnimy jego opis.