Imię: Vivaldi
Rasa: mix
Ur. 2012
Płeć: samiec
Wielkość: mały
Waga: 9 kg

Wirtualnym opiekunem jest Jolanta Osmulska

Niestety po psiaka nikt się nie zgłosił. Będziemy szukać dla niego nowego domku. Vivaldi jest dojrzałym, spokojnym i odrobinę nieśmiałym psiakiem. Gdy już pozna człowieka otwiera się i zabiega o jego bliskość. Piesek umie chodzić na smyczy, cieszy się i wesoło merda ogonkiem gdy wychodzi na spacer. Dobrze dogaduje się z kolegą i koleżanką z boksu. Kto pokocha tego uroczego, długowłosego pieska ?

UWAGA NOWY DWÓR MAZOWIECKI ! ZNALEZIONO PSA !
W dniu dzisiejszym tj. 15.05.2020 Vivaldi został znaleziony na parkingu pod sklepem Biedronka przy ulicy Leśnej w Nowym Dworze Mazowieckim. Piesek biegał między samochodami i tylko cudem uniknął potrącenia. Psiak nie jest zaczipowany. Został interwencyjnie przyjęty do schroniska. Mamy nadzieję, że piesek ma właściciela i jest poszukiwany.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl