Imię: Walduś
Rasa: europejska
Ur. 2019 r

Walduś czeka na wirtualnego opiekuna!

Walduś to duży, piękny kocurek, który szuka kochającego domku. Kot jest grzeczny i spokojny ale miewa również swoje grymasy. Potrafi być przytulaśny i chętny na mizianki i głaski lecz czasem woli spędzić czas w samotności, bez towarzystwa człowieka, co bardzo wyraźnie sygnalizuje. Walduś najlepiej będzie czuł się w domu, w którym będzie jedynakiem. Kotek potrafi korzystać z kuwety. Kto go pokocha i sprawi, że będzie szczęśliwy i bezpieczny?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

KOT, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, kot zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.