Imię: Walencja
Ur. 2017r
Wielkość: duża

Walencji pomaga Mako

Walencja to suczka, która wraz z innymi dwoma pieskami została odebrana interwencyjnie z jednej z posesji w gminie Nieporęt. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, żyły między śmieciami i odchodami. Psinka jest nieśmiała i wycofana ale powoli otwiera się i próbuje zaufać człowiekowi. Udało się to jednemu z opiekunów pieska. Walencja ładnie chodzi na smyczy. Niestety nie wiemy jaki ma stosunek do innych psiaków. Ta skrzywdzona suńka bardzo potrzebuje kochającego domku, w którym poczuje się bezpiecznie.

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.