Imię: Warkoczyk
Ur. 28.02.2022 r
Wielkość: mały
Waga: 6,20 kg

Warkoczyk czeka na wirtualnego opiekuna!

Warkoczyk to chłopczyk znaleziony razem z mamą i rodzeństwem na terenie Miasta Sochaczew. Pieski są otwarte, wesołe i pełne pozytywnej energii. Chętnie zaczepiają opiekuna domagając się głasków i pieszczot. Drapanko po brzuszkach sprawia im wiele przyjemności a będąc blisko człowieka czują się bezpiecznie. Dzieciaczki zapowiadają się na średnie/duże pieski. Szukają wspaniałych, pełnych miłości i szczęścia domków.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.