Imię: Waza
Ur.: 2019
Wielkość: duża

Wirtualnym opiekunem jest Aleksandra

Waza to długowłosa suczka znaleziona na terenie gminy Łochów. Sunia jest bardzo wychudzona i mocno zakleszczona. Jest już oczywiście pod opieką weterynarza. Mamy nadzieję, że wszystko z jej zdrówkiem będzie dobrze. W pierwszych chwilach w nowym otoczeniu jest zdezorientowana i bardzo niepewna. Jednak wraz z upływem czasu czuje się coraz bezpieczniej i zaczyna zawierać bliższe znajomości z nowymi opiekunami. Już widać że, lubi przytulanki i mizianki. Niestety Waza nie umie chodzić na smyczy. Szuka domku, w którym zostanie objęta troskliwą opieką i wielką miłością.