Imię: Waza
Ur.: 2019
Wielkość: duża

Wirtualnym opiekunem jest Aleksandra

Waza to długowłosa suczka znaleziona na terenie gminy Łochów. Sunia gdy trafiła do schroniska była bardzo wychudzona i mocno zakleszczona. Teraz z jej zdrówkiem już wszystko dobrze. W pierwszych chwilach w nowym otoczeniu była zdezorientowana i bardzo onieśmielona. Jednak wraz z upływem czasu poczuła się pewnie i otworzyła na kontakt z człowiekiem. Bardzo lubi przytulanki i mizianki. Sunia umie chodzi na smyczy i jest spragniona długich wędrówek. Waza ładnie dogaduje się z kolegą z boksu. Szuka domku, w którym zostanie objęta troskliwą opieką i obdarzona wielką miłością.