Imię: Wenus
Rasa: mix
Ur. 01.2018
Płeć: samica
Wielkość: średnia
Waga: ok. 17 kg

Wenus czeka na wirtualnego opiekuna!
Aktualizacja: 31.05.2019

Wenus bardzo się otworzyła, teraz do każdej, nawet nieznanej osoby podbiega z uśmiechem na pyszczku. Zaczepia, chce się bawić, być w centrum uwagi. Uwielbia głaski, przytulanki i drapanko po brzuszku. Sunia zgadza się z kolegami z boksu, ale to ona tam rządzi. Niestety smycz nadal bardzo ją paraliżuje, więc przyszły właściciel musi być gotowy na trochę pracy i cierpliwości w tej kwestii. Wenus to wspaniała, wesoła i energiczna sunia, której do szczęścia brakuje tylko kochającego człowieka.
Wenus to młoda, owczarkowata sunia znaleziona na terenie gminy Łomianki. Psinka jest bardzo onieśmielona i nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu. W stosunku do nieznanej osoby zachowuje rezerwę, jednak wraz z upływem czasu powolutku się otwiera i pozwala na przytulenie czy małego głaska. Niestety Wenus nie umie chodzić na smyczy, ale jest młodym i chętnym do nauki psem.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?
NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »


Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl