Imię: Werona
Ur.: 2018
Wielkość: średnia

Werona czeka na wirtualnego opiekuna!

Werona to młoda suczka w typie husky znaleziona na terenie gminy Błonie. Trafiła do schroniska w trakcie cieczki. Psinka jest pełna pozytywnej energii i bardzo wesoła. W stosunku do człowieka jest mega przyjacielska i to już od pierwszego spotkania. Uwielbia głaskanie i przytulanie. W towarzystwie człowieka jest najszczęśliwsza. Werona umie chodzić na smyczy, jest posłuszna i wpatrzona w opiekuna. Bardzo ładnie dogaduje się z kolegą z boksu.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?