Imię: Wersal
Ur.: 09.2019r
Wielkość: średni
Waga: 15,80 kg

Wersal czeka na wirtualnego opiekuna!

Wersal to młodziak znaleziony w towarzystwie innego psiaka na terenie Miasta Sochaczew. Pieski to prawdopodobnie bracia, dobrze się dogadują i widać, że są ze sobą zżyte. Psiak jest zdezorientowany i onieśmielony w nowym otoczeniu. Musimy dać mu czas na poznanie opiekunów i aklimatyzację. Na smyczy nie czuje się pewnie. Wersal trafił do schroniska bardzo zakleszczony. Zdiagnozowano u niego babeszjozę, jest w trakcie leczenia. Mamy nadzieję, że niebawem poczuje się lepiej i szybko powróci do zdrówka.