Imię: Wianek
Ur.: 01.2020
Wielkość: mały
Waga: 7,30 kg

Wianek czeka na wirtualnego opiekuna!

Wianek to młody pies znaleziony na terenie Wieliszewa. Trafił do schroniska zakleszczony, jest pod opieką weterynarza. Psiak jest troszkę onieśmielony, ale bardzo przyjacielsko nastawiony do człowieka. Chętnie nadstawia główkę prosząc o głaski a najbezpieczniej czuje się w objęciach opiekuna. Jest grzecznym, spokojnym i towarzyskim pieskiem. Dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Chcesz mieć wiernego przyjaciela? Adoptuj Wianka!