Wiara

9 czerwca 2021

Wirtualnymi opiekunami są Ola i Marcin ♥

Wiara to średniej wielkości suczka znaleziona na terenie gminy Przasnysz. Sunia potrzebowała troszkę czasu aby poznać nowe miejsce i opiekunów. Teraz to mega wesoła psina, przyjacielsko nastawiona do człowieka. Widać, że głaski i przytulanki dają jej wiele przyjemności i radości. Wiara ładnie dogaduje się z kolegą z boksu. Umie chodzić na smyczy, choć mały trening na pewno jej się przyda. Sunia szuka domku pełnego miłości, radości i szczęścia.