Imię: Wilga
Ur. 04.2018
Wielkość: mała
Waga: 6,90 kg

Wilga czeka na wirtualnego opiekuna!

Wilga to jedna z trzech suczek, które trafiły do nas z gminy Błonie wraz ze swoją matką Ziębą. Sunia jest onieśmielona sytuacją w jakiej się znalazła i nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu. Potrzebuje czasu, aby przełamać swoje lęki i otworzyć na kontakt z człowiekiem. Potem jest wpatrzona w opiekuna jak w obrazek i z chęcią nadstawia łepek do miziania. Suczka nie umie chodzić na smyczy. Wilga to młodziutka, delikatna sunia, której do szczęścia brakuje tylko domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?