Imię: Wiórek
Ur. 20.08.2021
Wielkość: mały

Wiórek czeka na wirtualnego opiekuna!

Wiórek to psiaczek znaleziony 17.11.2021 w Markach przy ul. Solskiego. Piesek jest bardzo radosny i otwarty na kontakt z człowiekiem. Śmiało zwiedza nowe tereny i zawiera znajomości. To taki mały wulkanik energii, bryka i dokazuje jak przystało na szczeniaczka. Uwielbia przytulanki i mizianki. Kto zgubił takiego wesolutkiego i kochanego dzieciaczka ?

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.