Imię: Włóczka
Ur.: 04.2020 r
Wielkość: średnia

Włóczka czeka na wirtualnego opiekuna!

Włóczka to brązowa suczka odebrana interwencyjnie razem ze swoimi dziećmi. Suczka jest bardzo opiekuńczą i troskliwą mamusią. Lubi przebywać w towarzystwie człowieka a głaski sprawiają jej wiele przyjemności. Jest spokojna, delikatna i grzeczna. Niestety psinka ma problemy z chodzeniem na smyczy ale to mądra dziewczyna i na pewno szybko opanuje tą umiejętność. Kto ją pokocha całym sercem i podaruje prawdziwy, bezpieczny i szczęśliwy domek?