Imię: Wola
Ur. 24.11.2021
Wielkość: mała
Waga: ok. 2,5 kg

Wola czeka na wirtualnego opiekuna!

Wola została znaleziona razem z mamą i siostrami na terenie gminy Nieporęt. Psiaki są bardzo wesołe i pogodne. Śmiało i odważnie podchodzą do nowości, rozrabiają i dokazują jak przystało na szczeniaczki. Z radością nadstawiają się na głaski i przytulanki. Pieski będą prawdopodobnie średniej wielkości. Kto pokocha śliczną psinkę ?

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.