Imię: Wrangler
Ur.: 2017r
Wielkość: duży
Waga: ok. 35 kg

Wrangler czeka na wirtualnego opiekuna!

Wrangler to duży psiak znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Piesek jest zaczipowany ale niestety jego numer czip nie jest zarejestrowany w bazie danych. Wrangler trafił do schroniska zakleszczony i jest pod opieką weterynarza. To grzeczny, wesoły i przyjacielski piesek. Lgnie do człowieka i z wielką chęcią nadstawia główkę prosząc o mizianki. Ładnie potrafi chodzić na smyczy, jest wpatrzony w opiekuna. Kto szuka czworonożnego przyjaciela?