Imię: Wrzos
Ur.: 05.2020 r
Wielkość: średni
Waga: 15,50 kg

Wrzos czeka na wirtualnego opiekuna!

Wrzos to długowłosy, przyjacielski piesek znaleziony na terenie gminy Czosnów. Trafił do schroniska skołtuniony i zakleszczony. Jest już pod opieką weterynarza. Wrzos to bardzo kontaktowy, śmiały od pierwszego spotkania psiak. Lubi głaskanie, przytulanie i bliskość człowieka. Dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Jest energiczny i chętny do poznawania nowego terenu. Na prośbę opiekuna potrafi siadać i podawać łapkę. Czeka na nowy, kochający i bezpieczny domek.