Imię: Zabawa
Ur.: 07.2021 r
Wielkość: średnia

Zabawa czeka na wirtualnego opiekuna!

Zabawa to biszkoptowa suczka znaleziona w towarzystwie innej suńki w dniu 09.07.2022r na ulicy Spokojnej w Markach. Psinka jest bardzo towarzyska i chętna do nawiązywania nowych znajomości. Lgnie do człowieka prosząc o mizianki i przytulasy. Jest wesoła i pełna pozytywnej energii. Zabawa nie potrafi chodzić na smyczy ale to młodziutka dziewczyna i na pewno szybko opanuje tą umiejętność. Pokochaj ją i podaruj nowy domek.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!