Imię: Żabka
Ur.: 2005
Wielkość: średnia
Waga: ok. 13 kg

Żabka czeka na wirtualnego opiekuna!

Żabka to staruszka znaleziona na terenie Legionowa. Psinka jest bardzo zestresowana i onieśmielona nieznanym otoczeniem. Musimy dać jej trochę czasu na aklimatyzację i poznanie nowych opiekunów. Na chwilę obecną sunia nie wykazuje chęci do zawierania bliższych znajomości z człowiekiem. Żabka nie umie chodzić na smyczy, chyba nigdy nie miała z nią do czynienia. Starowinka z niecierpliwością czeka na swojego właściciela.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?