Imię: Zack
Ur. 05.2019 r
Wielkość: średni

Zack czeka na wirtualnego opiekuna!

Zack to długowłosy psiak znaleziony na terenie gminy Błonie. Od początku pobytu w nowym otoczeniu piesek był otwarty na zawieranie nowych znajomości. To sympatyczny, przyjacielski i żywiołowy młodziak. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Wiele radości dają mu głaski i mizianki. Dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy ale zdarza mu się mocniej pociągnąć. Został znaleziony w obroży widocznej na zdjęciu. Zack tęskni za domkiem i liczy na szybki powrót do swojej rodziny.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?