Imię :Żakard
Ur.08. 2017
Wielkość: duży

Żakard czeka na wirtualnego opiekuna!

Żakard to duży pies znaleziony na terenie gminy Nadarzyn. Początkowo psiak był wycofany i nie czuł się pewnie w schroniskowym otoczeniu. Jednak po pewnym czasie otworzył się na nowe kontakty i dał się poznać jako wesoły i sympatyczny chłopak. Gdy okaże mu się serduszko, wtedy chętnie się przytula i nadstawia łepek do głaskania. Pies jest łagodny i uległy, ładnie dogaduje się z koleżanką z boksu. Żakard ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale jest chętny do pracy. Chcesz mieć wspaniałego przyjaciela – Adoptuj Żakarda !