Imię: Zapominajka
Ur.: 2016
Wielkość: mała
Waga: ok. 10 kg

Zapominajka czeka na wirtualnego opiekuna!

Zapominajka to nieduża suczka o dłuższej sierści znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Psinka była w towarzystwie drugiego pieska – Ziemowita. Pieski mają prawdopodobnie wspólny domek, są bardzo do siebie przywiązane i nie odstępują się nawet na krok. Zapominajka jest bardzo nieśmiała i delikatna. Nie jest jeszcze chętna do bliskości i czułości ze strony nowych opiekunów. Musimy dać jej troszkę czasu, aby nabrała pewności i obdarzyła nas zaufaniem. Zapominajka niestety nie umie chodzić na smyczy. Kto pokocha tą śliczną suńkę?