Imię: Zbyszko
Wielkość: średni
Waga: 18,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Agnieszka

Zbyszko to starszy pies znaleziony na terenie gminy Czosnów. Pies ma stare zwichnięcie w stawie biodrowym prawym z zanikami mięśni. Jest pod opieką weterynarza. Niestety rokowania dotyczące uratowania łapy są ostrożne, ponieważ nie wiemy kiedy nastąpił uraz kończyny. Zbyszko jest spokojnym i łagodnym psem. W stosunku do człowieka jest przyjazny, ale nie zabiega jakoś szczególnie o jego uwagę. Na smyczy pies radzi sobie dobrze. Jaki ma stosunek do innych piesków będziemy dopiero sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?