Imię: Żelek
Ur. 2017
Wielkość: mały
Żelek czeka na wirtualnego opiekuna!

Żelek to biały psiak o dłuższej sierści znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Psiak jest mocno onieśmielony nieznanym otoczeniem i nie czuje się pewnie w schronisku. Jednak do człowieka jest przyjazny, szuka w nim oparcia i bezpieczeństwa. Z przyjemnością nadstawia łepek do głaskania i wtula się w opiekuna całym sobą. Niestety Żelek nie umie chodzić na smyczy. Mamy nadzieję, że ten uroczy przytulas szybciutko wróci do swojego domku, bo bardzo tęskni za właścicielem.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?