Imię: Zięba
Ur. 10.2012
Wielkość: mała
Waga: 9,50 kg
Zięba czeka na wirtualnego opiekuna!

Zięba to mała, czarna psinka, która trafiła do schroniska z gminy Błonie wraz z trzema młodymi suczkami, chyba jej córkami. Suczka jest zaczipowana, ale niestety dane kontaktowe są nieaktualne. Zięba jest onieśmielona sytuacją w jakiej się znalazła i nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu. Do ludzi z początku zachowuję rezerwę, jednak gdy kogoś pozna lepiej pokazuje jaką jest wspaniałą sunią. Lubi się wtulić w człowieka i czeka na każdy choćby najmniejszy czuły gest. Niestety Zięba nie umie chodzić na smyczy.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?