Imię: Ziemowit
Ur.: 2014
Wielkość: średni
Waga: ok. 16 kg

Ziemowit czeka na wirtualnego opiekuna!

Ziemowit to psiak o dłuższej sierści znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Piesek był w towarzystwie suczki – Zapominajki. Pieski mają prawdopodobnie wspólny domek, są bardzo do siebie przywiązane i nie odstępują się nawet na krok. Ziemowit jest trochę onieśmielony schroniskowym otoczeniem, musimy dać mu trochę czasu aby poczuł się pewnie i chciał nawiązywać bliższe relacje z człowiekiem. Piesek jest spokojny i łagodny. Niestety Ziemowit nie zna smyczy, już sam jej widok mocno go stresuje. Pokochaj go i podaruj nowy domek!