Imię: Zina
Ur. 2017
Wielkość: średnia

Zina czeka na wirtualnego opiekuna!

Zina to biało – ruda suczka znaleziona na terenie gminy Błonie. Jest spokojna i delikatna, ale początkowo trochę nieśmiała. Potrzebuje czasu, żeby się oswoić z nowym miejscem i otoczeniem pełnym innych psów. Po dłuższej chwili z człowiekiem zaczyna czuć się pewniej, nadstawia się do przytulania i głaskania. Zina radzi sobie całkiem dobrze z chodzeniem na smyczy. Ładnie dogadała się z kolegą z boksu. Sunia tęskni za swoim domkiem i chciałaby jak najszybciej do niego wrócić.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?