Imię: Zodiak
Ur. 2016
Wielkość: średni
Waga: ok. 18 kg

Zodiak czeka na wirtualnego opiekuna!

Zodiak to średniak znaleziony na terenie gminy Baboszewo. Został znaleziony w towarzystwie drugiego pieska – Żurka. Psiak jest onieśmielony nowym otoczeniem i nie czuje się w nim pewnie. Jednak gdy spędzi chwilę z nowym opiekunem zaczyna śmielej patrzeć na świat i widać, że delikatne głaski sprawiają mu dużą przyjemność. Zodiak nie umie chodzić na smyczy, już jej założenie mocno go stresuje. Piesek z niecierpliwością czeka na swojego człowieka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?