Imię: Zozol
Ur. 22.08.2021r
Wielkość: mały

Wirtualnym opiekunem jest Ziara

Zozol to szczeniaczek znaleziony w dniu 17.11.2021r na ulicy Promiennej w Markach. Jest bardzo żywiołowym i wesołym psim dzieckiem. Z przyjemnością zaczepia człowieka domagając się pieszczot oraz zabaw. Bliskość opiekuna daje mu poczucie bezpieczeństwa. Jest ciekawy otoczenia i chętnie zwiedza nieznane zakamarki. Kto szuka swojego uroczego pupila?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.