Imię: Zupka
Ur.: 2019 r
Wielkość: średnia

Zupka czeka na wirtualnego opiekuna!

Zupka to szorstkowłosa suczka znaleziona na terenie gminy Czerwińsk nad Wisłą. Na początku psinka była onieśmielona i nie czuła się pewnie w nieznanym otoczeniu. Potrzebowała chwili na poznanie miejsca i nowych opiekunów. Kiedy przełamała swoje obawy i otworzyła na kontakt z człowiekiem, okazało się, że jest delikatną, sympatyczną i bardzo przyjacielską suczką. Jest grzeczna, spokojna a głaski sprawiają jej wiele przyjemności. Zupka ma troszkę problemów z chodzeniem na smyczy. Kto ją pokocha?