Imię: Zuszek
Ur. 05.01.2018
Wielkość: mała

Wirtualnym opiekunem jest Arleta

Zuszek to jedno z dzieci Zdrapki. Szczeniaczki nie miały do tej pory kontaktu z człowiekiem i stopniowo oswajają się z jego obecnością. Zuszek jest troszkę nieśmiały, ale bardzo ciekawy otaczającego go świata. Bardzo stara się przełamać swoje lęki i postępy są wyraźne. Trzeba poświęcić mu trochę czasu, a będzie wspaniałym przyjacielem. Zuszek zapowiada się na pieska średniej wielkości. Nie pozwól mu spędzić dzieciństwa w schronisku, podaruj mu domek i miłość.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.

Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.