Imię: Azja
Rasa: mix
Ur.: 2019
Płeć: samica
Wielkość: duża
Waga: 37 kg

Wirtualnym opiekunem jest Dagmara Zbroch Titoria

Azja to suczka w typie owczarka środkowoazjatyckiego znaleziona wraz z drugą suczką na terenie gminy Radziejowice. Suczki trafiły do schroniska skrajnie zagłodzone i zaniedbane, miały problemy skórne. Azja w chwili przyjęcia do schroniska ważyła 27 kg. Dzięki odpowiedniemu żywieniu i opiece weterynaryjnej sunia obecnie waży 37 kg i zaczyna odrastać jej piękna, lśniąca sierść. Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli finansowo żywienie i leczenie suczek. Azja to pełna pozytywnej energii sunia. Pomimo bolesnej przeszłości jest mega radosna, kochana i ufna w stosunku do ludzi. Uwielbia mizianki i pieszczoty, zabiega o uwagę opiekuna i najszczęśliwsza jest w jego towarzystwie. Azja umie chodzić na smyczy, jest posłuszna i grzeczna. Bardzo prosimy o domek w którym sunia będzie pełnoprawnym członkiem Rodziny i nigdy nie zabraknie dla niej miłości.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl