DIANA  POTRZEBUJE  POMOCY !! OPERACJA  JUŻ  JUTRO!

Diana, nasza piękna młodziutka suczka imię dostała od greckiej bogini przyrody. Jest ona dla nas oczkiem w głowie. Diana trafiła do nas z ulicy, w złym stanie. Jest obolała, dodatkowo okazało się, że ma złamaną tylną łapę, na wysokości podudzia. Okazało się, że jest potrzebna operacja, by spróbować złożyć tę nogę. Rokowania są ostrożne. Dziś (wtorek 28 sierpnia) sunia już jest po pierwszej wizycie kontrolnej, dostała leki i kroplówkę. Na jutro jesteśmy umówieniu na zdjęcia rentgenowskie, i jeśli się uda, to już na operację…

Prosimy trzymajcie kciuki, by okazało się, że noga jest do złożenia. Prawdopodobnie to skomplikowane złamanie. :( Potem czeka ją leczenie i rehabilitacja. To nagły wysoki wydatek, koszty są przewidziane na około 1000 zł. Czy możemy liczyć na jakąkolwiek pomoc? Dajmy szansę Dianie, ona ma zaledwie 8 miesięcy, tak niewiele, a tak wiele doświadczeń, złych doświadczeń. Nie chcemy wierzyć, że ktoś potrącił sunię i pojechał dalej. Zresztą nie to jest teraz najważniejsze. Ważne jest, by sunia wyszła z tego cała i zdrowa, a potem znalazła kochający dom.

Jeśli  możecie pomóc, podajemy  konto Fundacji :

ul. Modlińska 107B
05-110 Jabłonna
konto: 76801300062001001408650001
w tytule: dla Diany

SWIFT – POLUPLPR
IBAN: PL768013000620010014086500 01

PAY PAL: fpbm_adopcje@wp.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

aukcja allegro na potrzeby akcji: http://allegro.pl/ show_item.php?item=25941815 74