Edi

17 sierpnia 2018

Wirtualnym opiekunem jest Jacek D.

Edi do schroniska trafił razem ze swoim kolegą Dyzmą. Pieski straciły swój dom. Edi jest sympatycznym i wesołym psiakiem. Potrzebuje jednak kilku chwil aby poczuć się pewnie w nowym otoczeniu i w obecności nieznanych osób. Wraz z upływem czasu Edi coraz śmielej domaga się głaskania i chce być jak najbliżej człowieka. Niestety Edi nie zna smyczy ale jest mądrym pieskiem i na pewno szybko opanuje umiejętność chodzenia na niej. Szuka domku pełnego miłości i bezpieczeństwa.