Dawno nie odświeżaliśmy tej części naszej strony, bo tak na prawdę nie mieliśmy czym się chwalić. Ale dziś nadszedł ten dzień kiedy możemy Wam pokazać kolejną odsłonę budowy schroniska.

Oto już są FUNDAMENTY naszego oczekiwanego budynku schroniska. Fundamenty, które będą tak trwałe jak przyjaźń i oddanie naszych wszystkich czworonożnych przyjaciół. Fundamenty budynku, takiego który zapewni ciepły kąt dla każdego naszego psiaka.

Jak wiecie koszty są ogromne, momentami Nas przerastają. Ale nie poddajemy się. Liczymy wciąż na Waszą pomoc. Lada dzień będziemy ogłaszać akcję, która może zaskoczyć. Obserwujcie Naszą stronę, na pewno warto poczekać i wziąć udział w tym przedsięwzięciu które planujemy.

Aby ruszyć dalej z budową potrzebujemy finansów, finansów i jeszcze raz finansów. Dodatkowo może ktoś ma możliwość zorganizowania materiałów budowlanych i innych które pomogą w budowie. Kontaktujcie się z Nami, prosimy!

Pamiętajcie że Psiaki na schronisku już są (w boksach zewnętrznych), a co gorsza już miejsca już Nam brakuje na nowe czworonogi.

Oto kilka fotek z budowy, jak widać teren został delikatnie wyrównany.