Imię: Jagienka
Ur.: 06.2021r
Wielkość: mała

Wirtualnym opiekunem jest Maja i Paweł

Jagienka to młoda rudzinka znaleziona na terenie gminy Brwinów. W pierwszych chwilach suczka nie czuje się pewnie w nieznanym otoczeniu. Potrzebuje troszkę czasu aby poznać opiekunów i obdarzyć ich zaufaniem. Gdy przełamie swoje obawy okazuje się, że jest wesołą psinką spragnioną kontaktu z człowiekiem. To spokojna, grzeczna i towarzyska suczka. Ma troszkę problemów z chodzeniem na smyczy ale to młodziutka dziewczyna i na pewno szybko opanuję tę umiejętność. Jagienka zasługuje na wspaniały domek.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!